Resound Kablosuz Aksesuarlar

moreit-1544079257m Uncategorized

Resound Kablosuz Aksesuarlar

kablosuz_6 Uncategorized

uzaktan_kumanda Uncategorized

RESOUND KABLOSUZ KUMANDA 2 (REMOTE CONTROL 2)

KULLANIMI KOLAY VE GÖRSEL KONTROLE SAHİP

ReSound Uzaktan Kumanda  2 yi kurmak ve kullanmak kolay ve kullanışlıdır. Hızla günlük yaşamınızın bir parçası haline gelir.

İşitme Cihazınızın Programını değiştirin, sesini kısın ya da yükseltin.

phone_clip Uncategorized

 

RESOUND TELEFON KLİPSİ + (PHONE CLİP+)

AKILLI KONTROL

Bluetoothlu herhangi bir telefonunuza ReSound Telefon Klipsini bağlayın ve işitme cihazınızı telefonla konuşurken ya da müzik, video, podcast dinleyebileceğiniz kulaklıklar gibi kullanın.

Telefon Klipsi+ ayrıca işitme cihazlarınız için basit bir uzaktan kumanda işlevi de görür. İşitme cihazınızdaki ses şiddetini ayarlayabilir,  sesi kapatabilir, açabilirsiniz.

tv_streamer Uncategorized

 

RESOUND TV AKTARICISI 2 (TV STREAMER 2)

TELEVİZYON KARŞISINDA AİLENİZLE DİNLEYİN

ReSound Tv Aktarıcısı 2’yi televizyonunuza, bilgisayarınıza veya ses sisteminize bağlayarak ReSound işitme cihazınıza direkt olarak ses yayını sağlayabilirsiniz. Sesleri, kendi tercih ettiğiniz bir ses şiddetinde dinlerken diğerleri de başka ses şiddetlerinde dinleyebilecekler.

RESOUND MİNİ MİKROFON, MULTİ MİKROFON

DİNLEME ARALIĞINIZI GENİŞLETİN

Yeni ReSound mikro mikrofon ve multi mikrofon ile her şeyi daha iyi duyabileceksiniz. 25 metreye kadar bir görüş açısından gelen sevdiğiniz birinin, bir arkadaşınızın veya bir iş arkadaşınızın sesini gürültülü ortamda bile daha rahat ve net bir şekilde duyabileceksiniz.

Konuşmak istediğiniz kişinin kıyafetinin üstüne mikro mikrofonu yerleştirerek gürültülü bir arka plandan bile konuşmayı duyabilecek ve tadını çıkarabileceksiniz. Multi mikrofon ile mikro mikrofonun çalışma prensibi aynıdır fakat Multi Mikrofon, ek olarak masa mikrofonu olarak da iş görür. Böylece mikrofon etrafındaki herkesi rahatlıkla duyabilirsiniz. Üstelik mini kanblo girişi ile doğrudan işitme cihazınıza hemen hemen her türlü sesi aktarabilirsiniz.

Recent Posts

Leave a Comment